Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49

Педагоги

 

 

Директор:

Квасецька Марія Василівна

- директор, лауреат премії імені О. Поповича,

«Відмінник освіти України»,

лауреат щорічної Премії Верховної Ради України

педагогічним працівникам

Вихователі - методисти:

Стець-Максимюк Богдана Юріївна спеціаліст "першої категорії"

Романюк Ірина Ілієвна  спеціаліст

 

Практичний психолог:

Апостолюк Юлія Володимирівна

– практичний психолог,  спеціаліст "першої категорії"              ,

Керівники гуртків:

Романюк Ірина Ілієвна

– керівник гуртка зображувальної діяльності

Оганісян Лусіне Манвелівна

– керівник гуртка англійської мови

Музичні керівники:

Нікітіна Ольга Петрівна

– спеціаліст, "вихователь-методист"

Градовий Дмитро Вікторович

– спеціаліст "вищої категорії"

Колесник Олександра Степанівна

– спеціаліст "першої категорії"

Інструктор з фізичного виховання :

Філіпчук Лілія Олександрівна

- спеціаліст "вищої категорії"

Соціальний педагог:

imgonline-com-ua-compressed-siwnkvgc2jib.jpg - 4.28 Kb

Скиданюк Любов Василівна

Вихователі:

Бурлака Лора Василівна

- спеціаліст, "вихователь - методист", "Відмінник освіти України"

Лесанюк Валентина Аурелівна

- спеціаліст, "вихователь - методист", "Відмінник освіти України"

Маркович Алла Миколаївна

- спеціаліст. "вихователь - методист"

Омахіль Марія Георгіївна

- спеціаліст "вищої категорії","вихователь-методист"

Преутеску Ірина Володимирівна

– спеціаліст "вищої категорії",

Плаксій Любов Василівна

- спеціаліст "вищої категорії","вихователь-методист"

Домітращук Тетяна Григорівна

– спеціаліст, "вихователь-методист"

Марущак Марія Дмитрівна

Звержинська Ольга Василівна

- спеціаліст

Кирилюк Світлана Пилипівна

– спеціаліст

Піскер Ольга Михайлівна

- спеціаліст "другої категорії"

Поплавська Любов Григорівна

- спеціаліст "першої категорії"

Шимко Ганна Павлівна

- спеціаліст "другої категорії"

Шимко Юлія Павлівна

- спеціаліст "другої категорії"

Бурлачук Клавдія Ігорівна

- спеціаліст "першої категорії"

Гребоножко Катерина Георгіївна

Божеску Анастасія Володимирівна

Попіль Яна Ярославівна

- спеціаліст

Колісник Христина Миколаївна

 

Шимчук  Алла Василівна

 

 

 

Коровицька Марія Павлівна

 

 

Коробова-Постатник Дар'я Юріївна,

спеціаліст "другої категорії"

 

 

Шкалей Анастасія Володимирівна

 

Асистенти вихователя:


Коробова Альона Юріївна

 

Цюпало Андріана Іванівна

 

Кіцанюк Наталія Миколаївна


 

Збіхлі Тетяна Олегівна

 

Вчителі - логопеди

Квасецька Марія Василівна - спеціаліст "вищої категорії", "вчитель-методист", "Відмінник освіти України"
Квасецька Ярина Андріївна - магістр дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, спеціаліст "вищої категорії"

Юсин Ольга Петрівна
Шевчук Галина Олександрівна - спеціаліст "вищої категорії", "вчитель-методист", "Відмінник освіти України"

 

Fitness journal

Шлях: Головна Педагоги