Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49

Розклад занять

Фестиваль знань

 

«Оселя – 2021»


Заходи по роботі з батьками

Робота з дітьми

Робота з педагогами

12.05.

 

9.15 – «Вправний язичок та голосисте горлечко»

Нікітіна О.П., музичний керівник

Квасцька Я.А., вчитель-логопед

старша група «Б»

9.00 – 12.00 – взаємовідвідування педагогами методичних заходів

10.00 – «Маленькі мандрівники»

Шимко Г.П., Шимко Ю.П.,

переддошкільна група «А»

13.05.

9.00 – «Весела мандрівка»,

Домітращук Т.Г., середня група «В»

14.05.

9.20 - «Подорожуємо країною знань»,

Божеску А.В., середня група «В»

9.00 – 12.00 – взаємовідвідування педагогами методичних заходів

17.05.

День творчості

10.00 – середня група «Б»

11.00 – старша група «Б»

Романюк І.І., керівник гуртка зображувальної діяльності

18.05.

10.00 – «У світі музики»,

Колесник О.С., середня група «А»

11.30 – «У світі англійської мови», Оганісян Л.М.,

керівник гуртка англійської мови, старша група «А»

9.00 – «Казкові герої в гостях у малят»

Лесанюк В.В., середня група «Б»

19.05.

14.00 – батьківські збори в переддошкільній групі «А»

9.00 – «Казкова подорож»

Кирилюк С.П., молодша група «В»

9.00 – 12.00 – взаємовідвідування педагогами методичних заходів

14.00 – батьківські збори в

середній групі «В»

9.20 – «В країні музичної грамоти» Нікітіна О.П.,

керівник гуртка сольфеджіо

9.30 – «Подорож із Колобком»

Марущак М.Д., молодша група «Б»

10.30 – «Фея Музики»

Градовий Д.В., середня група «В»

11.30 – «У світі англійської мови», Оганісян Л.М.,

керівник гуртка англійської мови, середня група «В»

20.05.

14.00 – батьківські збори в переддошкільній групі «Б»

9.30 – «Казкова математика»

Бурлака Л.В., молодша група «Б»

9.00 – «Незвичайна подорож»

Бурлачук К.І., молодша група «В»

21.05.

14.00 – батьківські збори в переддошкільній групі «В»

9.00 – «Весела мандрівка»

Преутеску І.В., середня група «А»

9.30 – «Веселі цеглинки» Гедз Н.І., вчитель-логопед, старша група «В»

24.05.

14.00 – батьківські збори в

середній групі «А»

9.40 - «Подорож до казкового лісу»,

Поплавська Л.Г.,

переддошкільна група «В»

13.30 – консультація «Організація літньо-оздоровчої кампанії в ДНЗ»

11.00 – «Казкова подорож»,

Попіль Я.Я.,

молодша група «А»

25.05.

14.00 – батьківські збори в

середній групі «Б»

9.10 – «Чарівний пензлик»,

Маркович А.М.,

середня група «Б»

14.00 - М/О  вихователів раннього віку, Гошовська Л.С.,

вихователь-методист

10.00 – «Веселі уроки дружби»

Скиданюк Л.В.,

соціальний педагог,

старша група «Б»

9.40 - «Подорожуємо із зайчиком»,

Коробова-Постатник Д.Ю.,

Коровицька М.П.,

переддошкільна група «Б»

26.05.

14.00 – батьківські збори в

молодшій групі «Б»

10.00 – «Ой, прилетіли птахи»,

Квасецька М.В., вчитель-логопед

14.00 – батьківські збори в

молодшій групі «В»

10.40 – «Веселі уроки життя»

Апостолюк Ю.В.,

практичний психолог,

старша група «А»

9.30-12.00 – засідання Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

11.10 – «У світі комп’ютера»,

Омахіль М.Г., керівник гуртка комп’ютерної грамоти,

старша група «В»

27.05.

14.00 – батьківські збори в

молодшій групі «А»

9.10 – 11.30 «Малі Олімпійські Ігри»,

Філіпчук Л.О.,

фізінструктор

13.30 – педрада №5 «Про підсумки роботи закладу в 2020/2021н.р.»

9.30 – «Веселі малюки»,

Звержинська О.В.,

молодша група «А»

28.05.

13.30 – виробнича нарада №4

31.05.

14.00 – збори для батьків, діти яких вперше йдуть у дошкільний заклад

 

Вихователь-методист

Гошовська Л.С.

06.05.2021р.


 

 

 


Переддошкільна «А»

Переддошкільна «Б»

Переддошкільна «В»

Понеділок

9.10 – Сенсорно-пізнавальний розвиток/

Конструювання

9.30 – Фіз. діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 Сенсорно-пізнавальний розвиток/

Конструювання

10.00 – Муз. діял.

10.30 – Прогулянка

9.10 – Сенсорно-пізнавальний розвиток/

Конструювання

9.45 – Фіз. діял.

10.00 – Прогулянка

Вівторок

9.10– Мовл.діял.

9.40 – Муз. діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 – Мовл.діял.

9.30 – Фіз.діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 – Мовл. діял.

9.30 – Прогулянка

15.45 – Муз.діял.

Середа

9.10 - Рідна природа/ДНС + Малювання

9.30 – Фіз. діял

10.00 - Прогулянка

9.10 - Рідна природа/ДНС + Малювання

9. 40- Прогулянка

9.10 – Рідна природа/ ДНС + Малювання

9.30 – Прогулянка

Четвер

9.10 – Худ. літ. + Ліпка

10.00 – Прогулянка

9.10 – Худ. літ. + Ліпка

9.30 - Муз.діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 – Худ. літ. + Ліпка

9.55 – Фіз. діял.

10.30 – Прогулянка

П’ятниця

09.10 – Прогулянка

15.50 – Муз. діял

9.10 – Фіз. діял

9.30 – Прогулянка

9.50 – Муз.діял.

10.10 – Прогулянка

Молод. «А»

Молод. «Б»

Молод. «В»

Понеділок

9.10 – Комунікативно-мовленнєва діяльність

9.40 – Муз. діял

10.00 - Прогулянка

9.00 – Фіз. діял

9.30 – Комунікативно-мовленнєва діяльність

10.00 - Прогулянка

9.00 – Прогулянка

11.00 – Рідна природа+ Апл./Ліпка

11.30 – Муз.діял. + Апл./Ліпка

16.30 – гурток «Здоров’ячки»

Вівторок

9.10 – Художньо-естетична діяльність

9.30 – Прогулянка

9.10 – Муз. діял

9.40 - Художньо-естетична діяльність

10.00 - Прогулянка

9.10 – Мовл. діял + ДНС

9.40 – Фіз. діял

10.00 - Прогулянка

15.30 – музичні свята і розваги

Середа

9.00 – Здоровязберігальна, рухова діяльність

9.45 – Фіз.діял.

10.10 – Прогулянка

9.00 – Прогулянка

10.30 - Здоровязберігальна, рухова діяльність

11.00 – Фіз.діял.

9.10 – Логіко-матем.діял

9.50 – Муз.діял.

10.10 - Прогулянка

 

15.30 – фізкультурні свята і розваги

Четвер

9.00 – Прогулянка

10.30 – Муз. діял.

11.00 - Сенсорно-пізнавальна діяльність

9.10 – Сенсорно-пізнавальна діяльність

9.30 – Прогулянка

9.00 – Худ. літ + Малювання

9.30 - Фіз. діял.

10.00 - Прогулянка

11.00 – гурток «Здоров’ячки»

П’ятниця

9.10 – Предметно-ігрова діяльність

9.50 - Фіз. діял.

10.00 – Прогулянка

9.00 – Прогулянка

10.30 - Муз.діял.

11.00 – Предметно-ігрова діяльність

9.00 – Прогулянка

Гурткова робота

Середня «А»

Середня «Б»

Середня «В»

Понеділок

9.00 – Зобр.діял./ Мовленнєва та пізнавально-дослідницька діял.

10.00 - Прогулянка

10.30 – Корекційно-розвиткові заняття з психологом

16.00 – Фіз. діял.

9.00 – Прогулянка

10.30 – Муз.діял.

11.00 – Зобр.діял./ Мовленнєва та пізнавально-дослідницька діял.

9.10 - Мовленнєва та пізнавально-дослідницька діял.

9.50 – Зобр.діял.

10.40 – Прогулянка

Вівторок

9.10 – Художньо-естетична та пізнавально-дослідницька діял.

10.00 – Муз.діял.

10.30 - Прогулянка

16.00 – Корекційно-розвиткові заняття з логопедом

9.00– Прогулянка

9.30 – Корекційно-розвиткові заняття з психологом

10.30 – Художньо-естетична та пізнавально-дослідницька діял.

11.00 – Фіз.діял.

9.00 – Фіз. діял.

9.30 – Художньо-естетична та пізнавально-дослідницька діял.

10.00 - Прогулянка

15.30 – музичні свята і розваги

Середа

9.00 – Фіз. діял.

9.50 - Мовленнєва та пізнавально-дослідницька діял./ Англ.мова

10.30 – Прогулянка

9.00 – Мовленнєва та пізнавально-дослідницька діял./ Англ.мова

10.00 - Прогулянка

16.00 – Корекційно-розвиткові заняття з логопедом

9.00 – Прогулянка

10.30 - Муз.діял.

11.30 – Мовленнєва та пізнавально-дослідницька діял./ Англ.мова

15.30 – фізкультурні свята і розваги

Четвер

9.00 – Пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діяльність/Соціоігрове проєктування

9.30 - Прогулянка

9.30 – Корекційно-розвиткові заняття з логопедом

9.00 - Пізнавально-дослідницька та худ.-ест. діяльність/Соціоігрове проєктування

9.30 – Корекційно-розвиткові заняття з психологом

10.00 – Муз.діял.

10.30 - Прогулянка

9.10 – Пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діяльність/Соціоігрове проєктування

10.00 – Фіз.діял.

10.30 – Прогулянка

15.30 – 17.30 – гурток (практичний психолог)

16.00 – гурток «Здоров’ячки»

П’ятниця

9.00 – Прогулянка

10.30 - Мовленнєва діяльність/ Соціоігрове проектування

10.00 – Корекційно-розвиткові заняття з психологом

11.00 – Муз. діял.

9.00- Фіз.діял.

9.30 – Мовленнєва діяльність/ Соціоігрове проектування

10.00 – Прогулянка

10.00 – Корекційно-розвиткові заняття з логопедом

9.00 – Мовленнєва діяльність/ Соціоігрове проектування

9.30 – Муз.діял.

10.00 – Прогулянка

10.00 – гурток «Здоров’ячки»

15.30 – 17.00 – гурток (соціальний педагог)

Гурткова робота

Старша «А»

Старша «Б»

Старша «В»

Понеділок

9.00 – Прогулянка

9.30 – Корек.-розв. заняття з психологом

10.20 – Мовл., пізн.-дос. та художньо-естетична діял.

11.00 – Фіз .діял.

16.10 – Комп’ют. грамота

9.00 – Муз. діял.

9.40 - Мовленнєва, пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діял.

10.10 - Прогулянка

17.00 – Комп’ютерна грамота

9.00 – Прогулянка

10.20 – Фіз. діял.

11.00 - Мовленнєва, пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діял.

15.15 – Комп’ютерна грамота

15.30 – 17.00 – гурток (соціальний педагог)

15.00 – 17.00 - Сольфеджіо

15.30 – гурток «Фітбол»

Вівторок

9.00 – Прогулянка

10.30 – Муз. діял.

11.30 – Мовл., пізн.-досл. та художньо-естетична діял./ Англ. мова

15.30 – Корек.-розв. заняття з логопедом

9.00 – Мовленнєва, пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діял./ Англ. мова

10.10 – Фіз. діял.

10.40 – Прогулянка

9.00 – Прогулянка

10.30 - Мовленнєва, пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діял./ Англ. мова

11.00 - 12.30 – гурток (практичний психолог)

Середа

9.00 – Прогулянка

10.30 – Фіз. діял.

11.00 – Зобр. діял./ Мовл., пізн.-досл. та худ.-ест. діял.

15.30 – Корек.-розв. заняття з логопедом

17.00 – Комп’ют. грамота

9.00 – Мовленнєва, пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діял./ Зобр. діял.

10.00 - Прогулянка

16.10 – Комп’ютерна грамота

9.00 – Муз. діял.

9.50 – Мовленнєва, пізнавально-дослідницька та художньо-естетична діял. / Зобр. діял.

10.40 - Прогулянка

15.15 – Комп’ютерна грамота

9.00-11.30 - Сольфеджіо

15.30 – фізкультурні свята і розваги

Четвер

9.00 – Пізн.-досл. та мовл. діял./Соц.-ігр. проектна діял.

10.00 - Прогулянка

10.00 – Корек.-розв. заняття з логопедом

11.00 – Корек.-розв. заняття з психологом

9.00 – Муз. діял.

9.40 – Пізнавально-дослідницька та мовленнєва діял./ Соціально-ігрова проектна діял.

10.10 – Прогулянка

9.00 - Фіз. діял.

9.55 – Пізнавально-дослідницька та мовленнєва діял./ Соціально-ігрова проектна діял.

10.30 - Прогулянка

15.30 – гурток «Фітбол»

П’ятниця

9.00 – Прогулянка

9.30 – Корек.-розв. заняття з психологом , логопедом

10.30 - Худ.-ест. та пізн-досл. діял./ Соц.-ігрова проектна діял.

11.00 – Зобр. діял./ Англ. мова

16.10 – Муз.діял.

9.00 –Зобр. діял./ Англ. мова

10.00 –Художньо-естетична та пізнавально-дослідницька діял./ Соціально-ігрова проектна діял. /

10.30 – Фіз.діял.

11.00 - Прогулянка

9.00 – Муз.діял.

9.30 - Художньо-естетична та пізнавально-дослідницька діял./ Соціально-ігрова проектна діял.

10.00 –Зобр. діял./ Англ. мова

11.00 - Прогулянка

Гурткова робота

 

 

Fitness journal

Шлях: Головна Про заклад Розклад занять