Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

День самоврядування

 - День самоврядування» - День самоврядування»

3 жовтня 2019 року в нашому дошкільному закладі відбувся День самоврядування, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля. Батьки вихованців «Оселі» із задоволенням виконували роботу директора закладу, вихователів, фізінструктора, помічника вихователя. За круглим столом в методичному кабінеті об 13.00 год. 03.10.2019р. зустрілися адміністрація, педагоги закладу та батьки, де висловили свої думки щодо виховання дітей.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист закладу

 

Огляд-конкурс ігрових майданчиків в дошкільному навчальному закладі №33 Центр розвитку дитини «Оселя талановитих» «Майданчик для дітей – справа спільна» - продовжується!!!

 - Огляд-конкурс ігрових майданчиків в дошкільному навчальному закладі №33 центр розвитку дитини «Оселя талановитих» «Майданчик для дітей – справа спільна» - продовжується!!! - Огляд-конкурс ігрових майданчиків в дошкільному навчальному закладі №33 Центр розвитку дитини «Оселя талановитих» «Майданчик для дітей – справа спільна» - продовжується!!!
 
 

День Незалежності 2019

 - День Незалежності 2019 - День Незалежності 2019

23 серпня 2019 р. у закладі відбулося свято, присвячене Дню Прапора та 28-річниці незалежності України. Вихованці старших груп в святкових національних костюмах з піднесеним настроєм виконували українські пісні, кружляли у веселих таночках. В залі панувала святкова атмосфера.

Гошовська Л.С.,вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих"

 
 

День безпеки

 - День безпеки  - День безпеки

Немає нічого у світі кращого за щасливих і здорових дітей. Окрім щоденної напруженої праці фахівці Управління ДСНС України в Чернівецькій області знаходять вільний час, щоб подарувати малечі щасливі миті - відчути себе справжнім рятувальником. Саме з такою цікавою місією вогнеборці групи пожежогасіння аварійно-рятувального загону спеціального призначення завітали сьогодні до нашого ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих".

Апостолюк Ю.В.,вихователь-методист

 
 

Свято Івана Купала

 - Свято Івана Купала - Свято Івана Купала

5 липня в нашому дошкільному закладі на майдані Радості було проведено свято Івана Купала. Діти "Оселі" весело гралися, водили хороводи, плели віночки з польових квітів. Це сприяло позитивному настрою і дітей і дорослих.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист

 
 

Сторінка 10 з 39

Шлях: Головна