Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

Готуємось до педради №3

Впродовж лютого та березня 2021 року в дошкільному закладі організовані та проведені різні форми роботи. А саме, готуючись до педради №3 з проблеми «Формування природничо-екологічної компетенції дітей дошкільного віку в ДНЗ і вдома»:

  • інтерактивний семінар «Пошуково-дослідницька робота в ДНЗ»;
  • консультації для педагогів «Особливості розвитку дитини в процесі набуття еколого-природничої компетентності», «Організація пошуково-дослівдницької роботи в ДНЗ»;
  • година педмайстерності «Ведемо до природи стежинами творів В.О. Сухомлинського» (вихователі старшої садової групи «В» М.Г. Омахіль, Х.М. Колісник);
  • методичні посиденьки «Використання технології І. Кіндрат “Методичний конструктор” в реалізації завдань БКДО з освітнього напрямку “Дитина в природному довкіллі”»;
  • конкурс серед вихованців та їх батьків годівничок для зимуючих пташок «Пташина столова»;
  • проектна діяльність з пошуково-дослідницької роботи «Город на підвіконні»;
  • колективні перегляди за участі вихованців Оселі.

 

Наш генетичний код

В рамках проведення флешмобу "Наш генетичний код" вихованці, їх батьки та педагоги ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих" долучились до проведення святкових урочистостей, приурочених дню народження величного кобзаря нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка.

 
 

Малі зимові Олімпійські ігри

Олімпійський тиждень у ДНЗ№33 ЦРД "Оселя талановитих"
пройшов під девізом "Здоров'я - основа усього на світі, здоровими бути бажають всі діти!"
У підготовці та проведенні Олімпійського тижня брали участь вихованці, працівники закладу.
Відбулися спортивні змагання, ігри, конкурси та інші фізкультурою - оздоровчі заходи. Малеча мала змогу перевтілитись у справжніх спортсменів відчути дух змагання.


 
 

Відкриття виставки проектної діяльності

«Впевнено крокуємо в країну наших мрій»

Наповнюємо робочі будні красою, що зроблена руками вихованців Оселі!
У виставковій залі закладу відбулось відкриття виставки «Впевнено крокуємо в країну наших мрій»!
Тут представлені проекти дітей садових груп, які вони виконали спільно з батьками та вихователями. Серед робіт є «Книги добрих манер» (старша садова група «В»), «Наш садок» - об'ємна модель дитячого садка (середня садова група «А»), а також є ляльковий театр, виготовлений з картонних коробок, фетру, кольорового паперу (середня садова група «Б»). Представлені на виставці й роботи вихованців інших груп.
Є проект під назвою «Засніжений зимовий парк», для якого діти старших садових груп виготовили "дерева" з гілок та вкрили їх сіллю, а також зробили сніговиків з ватних дисків та картону. Даний проект виготовлений у рамках діяльності гуртка зображувальної діяльності закладу (керівник гуртка Романюк І.І.).
Будьмо творчими!
З повагою, керівник гуртка зображувальної діяльності Романюк Ірина!
 
 

Конкурс годівничок у нашій Оселі

З 16 по 30 листопада 2020 року у дошкільному закладі відбувся конкурс годівничок "Пташина столова", до якого були залучені усі групи нашого садка. Творчою групою були визначені переможці, які отримали відповідні нагороди, всіх учасників конкурсу нагороджено подяками (біля 60 учасників).

Дякуємо всім за активну участь!

З повагою, вихователь-методист Л.С. Гошовська!

 
 

Сторінка 8 з 45

Шлях: Головна